ANASAYFA  
  KURUMSAL  
  ÜRÜNLER  
  İNSAN KAYNAKLARI  
  ÖZEL ÜRETİM  
  İLETİŞİM  
  BAYİLERİMİZ  
Karıncalar Gıda San.ve Tic. A.Ş

    Pazarlama - Dağıtım, İmalat ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren KARINCALAR GIDA SAN. ve TİC. A.Ş. ünvanlı aile şirketimiz, 2012 yılına girdiğimiz şu günlerde, 4. nesilin görev üstlendiği ve başlangıcı 1914 lere dayanan geçmişi ile; İlk kuşaktan son kuşağa kadar özverili çalışmanın, istikrarın ve prensiplerin sürekliliğinin bir başarısıdır.

     Ailemin Ticari hayatı; Dedem (annemin babası) Hasan Aynalı nın 1914 te Tarsus - Kefeli köyünde bakkallığı ile başlar. O yıllara kadar besicilik ve kasaplık yapan babamız Kasap Hüseyin in ; Dedemizin vefatı üzerine işine ek olarak bakkallığıda (1954) ilave etmesiyle 2. kuşakta ticari hayatta faaliyetine ara vermeden devam eder.

     1958 yılından itibaren aile bireyleri ortaokul, lise ve yüksekokul tahsili yapmak için peyder pey Adana ya yerleşmesi nedeniyle köy yaşantımızın yanında şehir yaşantımız da başlamış olur.

     1972 yılında mühendislik tahsilim devam ederken; Babamızın yaşlanması nedeniyle görevi 3. kuşak olarak devir alıp, kısa süre içinde toptancılık serüvenimiz başlayınca ticaretimizin boyutları gittikçe gelişip bugünkü hacmine ulaşır.

     2012 yılına geldiğimizde  Dünyanın en iyi okullarında eğitim öğretim gören 3 çocuğum ve eşimle birlikte aile şirketimizi daha da yüceltmek için var gücümüzle çaba gösterip, Çukurova nın en değerli marka şirketlerinden biri olan kurumumuzu 4. kuşağa, Türkiye nin marka şirketlerinden biri olarak teslim etmek tek arzumuz. ..

      Her şey ülkemiz, milletimiz ve ailemiz için...