ANASAYFA  
  KURUMSAL  
  ÜRÜNLER  
  İNSAN KAYNAKLARI  
  ÖZEL ÜRETİM  
  İLETİŞİM  
  BAYİLERİMİZ  
Tarihçemiz
    Üretici firmamız, Karıncalar Gıda San.Tic.A.Ş.; 4. nesil ticaretle iştigal eden bir ailenin, en büyük serveti ve prestiji;İbadet edercesine icra ettiği ticari faaliyetidir. 

    Bunun bilincindeyiz... Nihai hedefi de Karıncalar markasını daha da büyütüp geliştirerek 5. Nesile yüz akı ile teslim etmek... 
    
    Şirketimizin ürettiği Bal İkizi ve Çay İkizi markalarımız evladımız gibidir.Onları üretirken duyduğumuz haz;Üzerine titrerken hijyene verdiğimiz önem; Tüketicisinin beğenisi içinde var etmeye çalıştığımız derin bir aşkın;Bizden bir şeyler katmanın genlerini var etmeye çalışıyoruz. 

    Türkiye Şeker Fabrikalarının %100 şekerpancarıdan üretilen,bu fabrikalar içerisinde şeker gücü, kristalize yapısı, rengi, vb. pozitif özellikleri bünyesinde barındıran rüştünü isbat etmiş;Bizim tarafımızdan on yılların tecrübesiyle bilinen fabrikaların şekerlerinden ambalajlayıp , ayrıca imal ettiğimiz ürünlerimizi olabildiğince hijyen koşullarda tüketicinin beğenisine sunuyoruz. Yine tüketicilerimizin bilmesini istiyoruz ki; kesme şekerlerin tamamında olduğu gibi bizim ürünlerde de şeker ve arıtılmış sudan başka herhangi bir katkı maddesi yoktur. 
    
    Netice olarak; 

    Bal İkizi ve Çay İkizi markalarımızın daha kaliteli, daha mükemmel, daha çok beğenilen ürün olması için görevimizin ne kadar zor olduğunu biliyor, bunu da ticari bir ibadet sayıyoruz.